KAMPANYA SÜREÇ VE YÜKÜMLÜLÜKLER

KAMPANYA İÇERİĞİ :  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hediye kampanyası

Bu içerik, ZETT mağazalarından ve www.homezetthome.com online mağazasından yapılacak olan en az 10.000 TL tutarındaki alışverişlerde, bedelsiz olarak Tamamlayıcı Sağlık Sigorta Poliçesi hediye edilmesi ile ilgilidir.

Kampanya tüm Türkiye genelinde geçerlidir, yurt dışı satışlarında geçerli değildir. 10.000TL alışveriş karşılığında hediye edilecek sigorta poliçesinden sadece tek bir müşteri faydalanabilir. Bu kampanya diğer kampanyalarla asla birleştirilemez, hediye bedeli nakden ya da indirim olarak talep edilemez.

Türkiye Sigorta ile yapılan anlaşma gereği ZETT müşterisine hediye edilen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın geçerlilik süresi bir yıldır.  Bu süre zarfında müşterinin 1 yıllık prim ödemesi ZETT tarafından sigorta şirketine yapılır, ek tedavi ücretleri ve katkı payları poliçe sahibi tarafından ödenir, ek ücretlerle ilgili müşteri hiçbir hak talebinde bulunamaz. Devam eden yıllarda müşteri kendi iradesiyle, primlerini kendisi ödeyerek sigorta poliçesini devam ettirme ya da sonlandırma kararı verebilir. Hediye poliçenin bitiş tarihinde müşterinin poliçeyi sonlandırma hakkı saklıdır.

KAMPANYA ŞARTLARI

ZETT merkezli Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kampanyası,

ANKARA, İSTANBUL, İZMİR, KONYA, BURSA illerimizde bulunan ZETT mağazalarından ve HOMEZETTHOME e-ticaret sayfamızdan çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek, minimum 10.000 TL değerindeki satın alımları kapsayacaktır. Alışveriş içeriğinin tamamının ZETT ürünlerinden oluşması koşulu aranacaktır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesinin yapılabilmesi için ön şart kişi veya kişilerin SGK’lı olması ve diğer yasal kriterlere uygun olmasıdır.  (bkz: Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ).

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesinin başlangıç tarihi satın alınan ürünlerin tüketiciye tesliminden sonra maksimum 5 iş günüdür. Poliçe başlangıç tarihi sipariş teslim tarihinden önce kesinlikle olamaz.

Satın alma işlemini müteakip, herhangi bir sebeple siparişin tamamının yada bir kısmının iptal edilmesi, ürünlerin iade edilmesi, satış bedelinin 10.000TL’nin altına düşmesi durumlarında hediye edilen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesi ZETT tarafından iptal edilir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası dışında Firma tarafından farklı bir sigorta seçeneği talep edilemez. Hediye poliçe bedeli nakden ya da indirim olarak talep edilemez.

Kampanya bitiş tarihi 30 mart 2021 dir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ