SIKÇA SORULAN SORULAR

Mağazalarınız kapandı mı?

Son günlerde ülkemizde görülen vaka sayısında artışı göz önünde bulundurarak belirli saatlerde ve randevulu olarak hizmet vermektedir.  Belirli saatlerde hizmete açık olacak size en yakın satış noktaları hakkında 0543 312 54 38 veya web sitemizdeki “satış noktaları” bölümünde yer alan ilgili mağazanın telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Mağazalar dezenfekte ediliyor mu?

İlk günden beri tüm dünyanın gündeminde olan Koronavirüs “COVID-19” sebebiyle gerekli korunma tedbirleri sizlerle iletişimde olduğumuz tüm noktalarda en üst seviyeye çıkarılmıştır. Bu konuda öncelikli sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını düşünerek tüm önlemleri aldık. Sizlerin temas edebileceği her türlü yüzey, kasa önleri ve temas edilebilecek noktaları düzenli aralıklarla steril yöntemlerle temizliyoruz. Açık olan mağazalarımız da belirli saat aralığında olma üzere sosyal mesafe kurallarına uygun çalışma koşulları oluşturulmuştur.

Teslimat ekipleri ürünleri getirirken ürünler dezenfekte ediliyor mu?

Ürünlerinizin teslimatını ve montajını yapan saha ekiplerimiz ile satış sonrası hizmetler olmak üzere tüm saha ekiplerimiz; ekipmanları ile hijyen kurallarına uygun şekilde giyimlidir ve çalışmaları esnasında da hijyen kurallarına uygun hareket etmektedirler. Depolarımız ve sevkiyat araçları da belirli aralıklarda dezenfekte edilmekte, sağlık kurallarına uyulmaktadır. Gerekli hassasiyeti gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Bu dönemde korunma gereksinimi nedeniyle sipariş erteleme yapılabilir mi?

Üretim ve teslimat süreçlerimiz uluslararası hijyen koşullarına uygun şekilde devam etmektedir, sağlık endişesi ile sipariş erteleme talebinizi 0543 312 54 38 no’lu çağrı merkezimize iletmeniz halinde gerekli yönlendirme yapılmaktadır.

Fabrikada üretim devam ediyor mu benim ürünüm üretilecek mi ?

Mevcut siparişlerin üretim süreci devam etmek olup fabrikamızda üretim devam etmektedir.

Teslimat gecikecek mi? 

Siparişini bekleyen müşterilerimizin teslimatları ,hijyen koşullarına uygun şekilde yapılmaya devam edilecektir.